Co je Roma-Luma?

Roznášíme zábavu do celého světa a budujeme silnou komunitu, která drží při sobě. Ať už se jedná o vtipná videa, 

legendární živé vysílání, nebo třeba hudbu. Chceme především lidem vytvořit úsměv na tváři. Za celým projektem Roma-Luma stojí velice silný tým veřejně známých osobností.

 

Naším cílem je nejen zábava, nicméně my také propojujeme svět. 

Romaluma.com je jediná sociální síť s Romskou základnou na světě! 

poslání našich webových stránek

Fanoušci Roma-Luma jsou roztroušení po celém světě a tak je logicky pochopitelné, že chceme, aby tito lidé měli své útočiště. Také jsme začali na sociálních sítích a plně si uvědomujeme omezení a ohrožení soukromí, která z toho plynou. Ještě se nikdy nestalo, aby existovala sociální síť za kterou stojí Romové. To znamená, že naše stránky jsou pro všechny etnika. Jedná se o Českou sociální síť, kterou dal dohromady tým Roma-Luma společně. Díky webovým stránkám Romaluma.com se mohou lidé z celého světa propojit na jednou místě a tak se stát plnou součástí Roma-Luma!

Seznamte se s naším týmem

wbcom-logo

Marco cavali

CEO

Původní zakladatel a šéf Roma-Luma. Dal dohromady celý tým a vybral vhodné lidi, kteří dokáží dotáhnout věci do zdárného konce. Uplatňuje v Roma-Luma své bohaté zkušenosti z biznisu.

wbcom-logo

Emil Zajac

Co-founder, bavič

Známá hvězda z první řady reality-show Vyvolení. Dal námět k filmu Kvaska a nakonec si v něm i zahrál. Krom toho hrál v několika seriálech a pořadech. Je jedním z hlavních bavičů Roma-Luma.

wbcom-logo

Kuba Bwm

Co-founder, bavič

Hvězda sociálních sítí. Jeho legendární živé vysílání baví lidi už přes šest let. Byl jedním z prvotních členů a je neoddělitelnou součástí 

Roma-Luma.

wbcom-logo

Bertík Girga

Zpěvák, kterého mezi Romskou komunitou netřeba představovat. Dokáže svým zpěvem vyvolat slzy v očích davům lidí. Má také, ale zkušenosti s hraním.

wbcom-logo

Maďar Dan

Rapper, který má za sebou několik úspěšných videoklipů. Ačkoliv je někdy trochu drsný, tak miluje zábavu a rád hraje před kamerou. 

avatar
logo